INWESTYCJA W LASER CO2

W styczniu 2021r powiększyliśmy nasz bogaty park maszynowy o laserowy ploter wycinający DIGIMA CMA1612-B-A o szerokości 1,6m z przelotowym stołem roboczym. Inwestycja pozwoli na obróbkę następujących materiałów:

akrylu (PMM, Plexiglas, Perspex) i innych tworzyw sztucznych (Poliester PES, Poliwęglan [Lexan®, Makrolon®], Tereftalan polietylenu), sklejki, MDF, drewna naturalnego, pianki (Poliester (PES), Polietylen (PE), Poliuretan (PUR), Neopren®, skóry naturalnej i sztucznej, tekstyliów (bawełny, jedwabiu, filcu, koronki, tkanin syntetycznych i technicznych, aramidu, poliestru, flauszu).

Precyzyjną obróbkę postprodukcyjną zapewni system detekcji markerów wraz z kamerą.

Seria CMA to zaawansowane wycinarki laserowe z zamknięta komorą pracy, przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego cięcia oraz grawerowania materiałów niemetalicznych. Stabilna, wzmocniona konstrukcja w połączeniu z wysokiej klasy paskami zębatymi oraz silnikami krokowymi o dużej dynamice oraz niezawodne tuby CO2 sprawiają, że maszyny klasują się w górnej półce tego typu urządzeń. Plotery laserowe CMA doskonale sprawdzają się w rozkroju technicznym tworzyw sztucznych, precyzyjnej produkcji reklamy jak również galanterii drzewnej i skórzanej.

Dzięki zakupowi plotera laserowego możliwe będzie samodzielne kompleksowe wykonanie produktów takich jak:

- Magnesy personalizowane wycinane do dowolnego kształtu
- dekoracje drukowane na plexi w dowolnym kształcie
- liter przstrzennych z pleksi i innych tworzyw sztucznych
- opakowań z tworzyw sztucznych
- opakowań drewnianych
- niskonakładowych produktów poligraficznych z wyciętymi elementami (zastąpienie metody sztancowania z wykrojnikiem - nieopłacalnej przy niskich nakładach druku)

Ploter laserowy umożliwia również grawerowanie w wielu materiałach, co pozwoli na personalizowanie i zdobienie gadżetów

naswietlarnia_b2